Centrování a výplety

Často se setkávám s názorem, že stačí kola pouze vyvážit. Opak je pravdou. Nejen že motorka s nevycentrovanými koly při jízdě bude stále vibrovat, ale hrozí i větší deformace ráfků a praskání drátů. Po vycentrování dochází k vyšší stabilitě jízdy, v zatáčkách stroj lépe sedí, nedochází k vibracím řídítek.

Centrujeme i autoveterány, u kterých je způsob centrování zcela odlišný od centrování motorek a jízdních kol. Zatímco motorky mají ráfky pružné a s jejich ráfky můžeme do jisté míry manipulovat formou utahování drátů, u kol autoveteránů se centrování liší tím, že je musíme vycentrovat přímo na střed i s jejich deformacemi. Zde přitahování drátů nepomůže, naopak může ještě uškodit.

Služba je základem naší firmy.

Po dohodě lze i doobjednat dané komponenty za předem dohodnutou cenu.

Pro vzdálenější zákazníky je možnost zasílání kol poštou na kontaktní adresu, po převzetí zásilky bude zákazník telefonicky kontaktován  a případné problémy budou konzultovány. Společně pak vyhledáme nejvhodnější řešení, včetně výměny náhradních dílů za přijatelné ceny. Cenu včetně poštovného 150,-Kč zaplatíte poté při dobírce.